CT94EX200
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT94EX200 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CT94EX200
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Datasheety: CT94EX200.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace CT94EX200
Part Number CT94EX200 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72673 pcs Datový list CT94EX200.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±250ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)
Série CT94 odporového materiálu Cermet
Režim panel 20 Ohms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Bulk Ostatní jména CT-94EX 20 OHM (200)
Počet závitů 18 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment