CT6ES504
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6ES504 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CT6ES504
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Datasheety: CT6ES504.pdf
  • Zpráva
Specifikace CT6ES504
Part Number CT6ES504 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 165458 pcs Datový list CT6ES504.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm)
Série CT6 odporového materiálu Cermet
Režim panel 500 kOhms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Bulk Ostatní jména CT-6ES 500K OHM (504)
CT-6ES504
Počet závitů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 500 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment