CT6EP503
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT6EP503 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CT6EP503
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Datasheety: CT6EP503.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CT6EP503
Part Number CT6EP503 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 179832 pcs Datový list CT6EP503.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Série CT6 odporového materiálu Cermet
Režim panel 50 kOhms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Bulk Ostatní jména CT-6EP 50K OHM (503)
CT-6EP503
Počet závitů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 50 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment