CT20EX205
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT20EX205 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CT20EX205
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE
Datasheety: CT20EX205.pdf
  • Zpráva
Specifikace CT20EX205
Part Number CT20EX205 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 69826 pcs Datový list CT20EX205.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Rectangular - 0.252" x 0.197" Face x 0.748" L (6.40mm x 5.00mm x 19.00mm)
Série CT20 odporového materiálu Cermet
Režim panel 2 MOhms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Bulk Ostatní jména CT-20EX 2M OHM (205)
Počet závitů 15 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 2 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment