CFS-1001MA
Copal ElectronicsCopal Electronics
CFS-1001MA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CFS-1001MA
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu SWITCH DIP SPST 100MA 6V
Datasheety: CFS-1001MA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
5008 pcs
  • Zpráva
Specifikace CFS-1001MA
Part Number CFS-1001MA Výrobce Copal Electronics
Popis SWITCH DIP SPST 100MA 6V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 73328 pcs Datový list CFS-1001MA.pdf
prací No napìtí 6VDC
styl koncovky J Lead Série CFS
stoupání 0.100" (2.54mm), Full Obal Tube
Ostatní jména 563-1967-5 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet poloh 10 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) mechanické Life -
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Délka 1.059" (26.90mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad Board 0.154" (3.90mm)
Funkce - elektrická životnost 1,000 Cycles
Detailní popis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC Jmenovitá hodnota proudu 100mA