CFS-0101MA
Copal ElectronicsCopal Electronics
CFS-0101MA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CFS-0101MA
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu SWITCH DIP SPST 100MA 6V
Datasheety: CFS-0101MA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
118 pcs
354 pcs
590 pcs
1062 pcs
5074 pcs
  • Zpráva
Specifikace CFS-0101MA
Part Number CFS-0101MA Výrobce Copal Electronics
Popis SWITCH DIP SPST 100MA 6V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 102005 pcs Datový list CFS-0101MA.pdf
prací No napìtí 6VDC
styl koncovky J Lead Série CFS
stoupání 0.100" (2.54mm), Full Obal Tube
Ostatní jména 563-1960-5 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet poloh 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) mechanické Life -
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Délka 0.156" (3.96mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad Board 0.154" (3.90mm)
Funkce - elektrická životnost 1,000 Cycles
Detailní popis Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC Jmenovitá hodnota proudu 100mA