35RAPC7JS
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
35RAPC7JS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35RAPC7JS
Výrobce / značka: Conxall / Switchcraft
Popis produktu CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Datasheety: 35RAPC7JS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35RAPC7JS
Part Number 35RAPC7JS Výrobce Conxall / Switchcraft
Popis CONN JACK STEREO 3.5MM R/A Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 28358 pcs Datový list 35RAPC7JS.pdf
Napětí - Jmenovitá - Velikost závitu -
Ukončení Solder signální Lines Stereo (3 Conductor, TRS)
stínění Shielded Série 35
Panel Díra Velikost - Obal Bulk
Ostatní jména 35RAPC7JS-ND
SC1462
Provozní teplota -
Počet poloh / kontaktù 2 Sets of 3 Conductors, 8 Contacts Typ montáže Through Hole, Right Angle
Délka / hloubka páření - Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vnitřní Switch (y) Two Switches
Izolační barva - Průmyslově uznávaný průměr páření 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Zahrnuje - Materiál krytu Liquid Crystal Polymer (LCP)
rod Female Funkce -
Detailní popis 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack, Dual Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder Materiál kontaktu - Pokovování Silver
Materiál kontaktu Copper Alloy Typ konektoru Phone Jack, Dual
kabel Zahájení - Materiál těla Copper Alloy
tělo Color Silver, Black Aktuální průměr 0.142" (3.60mm)