DOCSC022F-024.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOCSC022F-024.0M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DOCSC022F-024.0M
Výrobce / značka: Connor-Winfield
Popis produktu OCXO 24.0MHZ 3.3V LVCMOS SMD
Datasheety: DOCSC022F-024.0M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace DOCSC022F-024.0M
Part Number DOCSC022F-024.0M Výrobce Connor-Winfield
Popis OCXO 24.0MHZ 3.3V LVCMOS SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2020 pcs Datový list DOCSC022F-024.0M.pdf
Napětí - Supply 3.3V Typ OCXO
Velikost / Rozměry 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) Série DOCSC
hodnocení - Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Výstup LVCMOS
Ostatní jména CW935CT Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.330" (8.38mm) Funkce -
Frekvenční stabilita ±20ppb Frekvence 24MHz
Detailní popis 24MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) -