TV06B201JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B201JB-G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TV06B201JB-G
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 200V 324V SMB
Datasheety: TV06B201JB-G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TV06B201JB-G
Part Number TV06B201JB-G Výrobce Comchip Technology
Popis TVS DIODE 200V 324V SMB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 196749 pcs Datový list TV06B201JB-G.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 200V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 324V
Napětí - porucha (Min) 224V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMB (DO-214AA) Série -
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 600W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice DO-214AA, SMB
Provozní teplota - Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 1.85A