CZRU52C22
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRU52C22 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CZRU52C22
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 22V 150MW 0603
Datasheety: CZRU52C22.pdf
  • Zpráva
Specifikace CZRU52C22
Part Number CZRU52C22 Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE ZENER 22V 150MW 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1004131 pcs Datový list CZRU52C22.pdf
Napětí - Zener (nom) (Vz) 22V Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 900mV @ 10mA
Tolerance ±5% Dodavatel zařízení Package 0603/SOD-523F
Série - Power - Max 150mW
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD, No Lead
Ostatní jména 641-1044-2 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance (Max) (ZZT) 55 Ohms Detailní popis Zener Diode 22V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
Proud - zpìtný únikový @ Vr 100nA @ 17V Číslo základní části CZRU52C22