CZRT55C36-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRT55C36-G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CZRT55C36-G
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 36V 350MW SOT23
Datasheety: CZRT55C36-G.pdf
  • Zpráva
Specifikace CZRT55C36-G
Part Number CZRT55C36-G Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE ZENER 36V 350MW SOT23 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1251652 pcs Datový list CZRT55C36-G.pdf
Napětí - Zener (nom) (Vz) 36V Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 900mV @ 10mA
Tolerance ±6% Dodavatel zařízení Package SOT-23-3
Série - Power - Max 350mW
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Provozní teplota -65°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance (Max) (ZZT) 90 Ohms
Detailní popis Zener Diode 36V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 Proud - zpìtný únikový @ Vr 100nA @ 25.2V