CZRFR52C27
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRFR52C27 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CZRFR52C27
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 27V 200MW 1005
Datasheety: CZRFR52C27.pdf
  • Zpráva
Specifikace CZRFR52C27
Part Number CZRFR52C27 Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE ZENER 27V 200MW 1005 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 922352 pcs Datový list CZRFR52C27.pdf
Napětí - Zener (nom) (Vz) 27V Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 900mV @ 10mA
Tolerance ±5% Dodavatel zařízení Package 1005/SOD-323F
Série - Power - Max 200mW
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1005 (2512 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance (Max) (ZZT) 80 Ohms