CZRFR52C11
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRFR52C11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CZRFR52C11
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 11V 200MW 1005
Datasheety: CZRFR52C11.pdf
  • Zpráva
Specifikace CZRFR52C11
Part Number CZRFR52C11 Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE ZENER 11V 200MW 1005 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 898362 pcs Datový list CZRFR52C11.pdf
Napětí - Zener (nom) (Vz) 11V Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 900mV @ 10mA
Tolerance ±5% Dodavatel zařízení Package 1005/SOD-323F
Série - Power - Max 200mW
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1005 (2512 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance (Max) (ZZT) 20 Ohms
Detailní popis Zener Diode 11V 200mW ±5% Surface Mount 1005/SOD-323F Proud - zpìtný únikový @ Vr 100nA @ 8.5V
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
CZRFR52C10
CZRFR52C10
Výrobci: Comchip Technology
Popis: DIODE ZENER 10V 200MW 1005
Na skladě: 853449 pcs
Stažení: CZRFR52C10.pdf
RFQ
CZRFR3V9B-HF
CZRFR3V9B-HF
Výrobci: Comchip Technology
Popis: DIODE ZENER 3.9V 200MW 1005
Na skladě: 1224973 pcs
Stažení: CZRFR3V9B-HF.pdf
RFQ
CZRFR52C11-HF
CZRFR52C11-HF
Popis: DIODE ZENER 11V 200MW 1005