CZRF52C9V1
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRF52C9V1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CZRF52C9V1
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 9.1V 200MW 1005
Datasheety: CZRF52C9V1.pdf
  • Zpráva
Specifikace CZRF52C9V1
Part Number CZRF52C9V1 Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE ZENER 9.1V 200MW 1005 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 932286 pcs Datový list CZRF52C9V1.pdf
Napětí - Zener (nom) (Vz) 9.1V Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 900mV @ 10mA
Tolerance ±5% Dodavatel zařízení Package 1005/SOD-323F
Série - Power - Max 200mW
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1005 (2512 Metric)
Ostatní jména 641-1067-2 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance (Max) (ZZT) 10 Ohms Detailní popis Zener Diode 9.1V 200mW ±5% Surface Mount 1005/SOD-323F
Proud - zpìtný únikový @ Vr 100nA @ 7V Číslo základní části CZRF52C9V1