CPDQ3V3-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDQ3V3-HF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CPDQ3V3-HF
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 3.3V 14.1V SOD923F
Datasheety: CPDQ3V3-HF.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace CPDQ3V3-HF
Part Number CPDQ3V3-HF Výrobce Comchip Technology
Popis TVS DIODE 3.3V 14.1V SOD923F Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1479622 pcs Datový list CPDQ3V3-HF.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 3.3V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 14.1V
Napětí - porucha (Min) 5V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package 0402/SOD-923F Série -
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 158W
Obal Original-Reel® Paket / krabice SOD-923
Ostatní jména 641-1476-6 Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 11.2A (8/20µs) Kapacitní @ Frekvence 25pF @ 1MHz