CPDER12V0U
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDER12V0U Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CPDER12V0U
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 12V 24V 0503/SOD723F
Datasheety: CPDER12V0U.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CPDER12V0U
Part Number CPDER12V0U Výrobce Comchip Technology
Popis TVS DIODE 12V 24V 0503/SOD723F Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 900532 pcs Datový list CPDER12V0U.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 12V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 24V
Napětí - porucha (Min) 13.3V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package 0503/SOD-723F
Série - Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 120W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0503 (1308 Metric) Ostatní jména 641-1407-2
Provozní teplota - Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Kapacitní @ Frekvence 60pF @ 1MHz Aplikace General Purpose