CDBMHT120-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CDBMHT120-HF
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123T
Datasheety: CDBMHT120-HF.pdf
  • Zpráva
Specifikace CDBMHT120-HF
Part Number CDBMHT120-HF Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123T Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5037 pcs Datový list CDBMHT120-HF.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) Schottky Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1A (DC)
Napětí - Rozdělení SOD-123HT Série -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Reverse Time Recovery (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor při IF, F 120pF @ 4V, 1MHz Polarizace SOD-123T
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce CDBMHT120-HF Rozšířený popis Diode Schottky 20V 1A (DC) Surface Mount SOD-123HT
Konfigurace dioda 500µA @ 20V Popis DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123T
Proud - zpìtný únikový @ Vr 500mV @ 1A Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 20V
Kapacitní @ Vr, F -55°C ~ 125°C