CDBER70-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CDBER70-HF
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 70V 70MA 0503
Datasheety: CDBER70-HF.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CDBER70-HF
Part Number CDBER70-HF Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE SCHOTTKY 70V 70MA 0503 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1341361 pcs Datový list CDBER70-HF.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1V @ 15mA Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Dodavatel zařízení Package 0503/SOD-723F Rychlost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Série - Reverse Time Recovery (TRR) 5ns
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0503 (1308 Metric)
Provozní teplota - spojení 125°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Schottky
Detailní popis Diode Schottky 70V 70mA Surface Mount 0503/SOD-723F Proud - zpìtný únikový @ Vr 100nA @ 50V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 70mA Kapacitní @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz