CDBD20100-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CDBD20100-G
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Datasheety: CDBD20100-G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace CDBD20100-G
Part Number CDBD20100-G Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 82020 pcs Datový list CDBD20100-G.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 850mV @ 10A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Dodavatel zařízení Package D2PAK Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Provozní teplota - spojení -55°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Schottky Konfigurace dioda 1 Pair Common Cathode
Detailní popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A (DC) Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Proud - zpìtný únikový @ Vr 500µA @ 100V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 20A (DC)