CDBC5200-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBC5200-HF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CDBC5200-HF
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 200V 5A DO214AB
Datasheety: CDBC5200-HF.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CDBC5200-HF
Part Number CDBC5200-HF Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE SCHOTTKY 200V 5A DO214AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 233461 pcs Datový list CDBC5200-HF.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 900mV @ 5A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMC) Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 641-1731-2
CDBC5200-HF-ND
Provozní teplota - spojení -50°C ~ 175°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Schottky
Detailní popis Diode Schottky 200V 5A (DC) Surface Mount DO-214AB (SMC) Proud - zpìtný únikový @ Vr 500µA @ 200V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 5A (DC) Kapacitní @ Vr, F 380pF @ 4V, 1MHz