CDBC3150-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBC3150-HF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CDBC3150-HF
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO214AB
Datasheety: CDBC3150-HF.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CDBC3150-HF
Part Number CDBC3150-HF Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO214AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 352549 pcs Datový list CDBC3150-HF.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 870mV @ 3A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMC) Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 641-1724-2
Provozní teplota - spojení -50°C ~ 175°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Schottky
Detailní popis Diode Schottky 150V 3A Surface Mount DO-214AB (SMC) Proud - zpìtný únikový @ Vr 500µA @ 150V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 3A Kapacitní @ Vr, F 250pF @ 4V, 1MHz