CDBB3100-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBB3100-G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CDBB3100-G
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AA
Datasheety: CDBB3100-G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CDBB3100-G
Part Number CDBB3100-G Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 473469 pcs Datový list CDBB3100-G.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 850mV @ 3A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Dodavatel zařízení Package DO-214AA (SMB) Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice DO-214AA, SMB Ostatní jména 641-1114-2
CDBB3100G
Provozní teplota - spojení 125°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Schottky
Detailní popis Diode Schottky 100V 3A Surface Mount DO-214AA (SMB) Proud - zpìtný únikový @ Vr 500µA @ 100V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 3A Kapacitní @ Vr, F -