CDBA5150-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBA5150-G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CDBA5150-G
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AC
Datasheety: CDBA5150-G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CDBA5150-G
Part Number CDBA5150-G Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 392070 pcs Datový list CDBA5150-G.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 870mV @ 5A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Dodavatel zařízení Package DO-214AC (SMA) Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice DO-214AC, SMA Provozní teplota - spojení -50°C ~ 175°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Schottky
Detailní popis Diode Schottky 150V 5A (DC) Surface Mount DO-214AC (SMA) Proud - zpìtný únikový @ Vr 500µA @ 150V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 5A (DC) Kapacitní @ Vr, F 380pF @ 4V, 1MHz