CDBA2100LR-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBA2100LR-HF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CDBA2100LR-HF
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC
Datasheety: CDBA2100LR-HF.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CDBA2100LR-HF
Part Number CDBA2100LR-HF Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 480596 pcs Datový list CDBA2100LR-HF.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 750mV @ 2A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Dodavatel zařízení Package DO-214AC (SMA) Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Paket / krabice DO-214AC, SMA
Provozní teplota - spojení -50°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Schottky
Detailní popis Diode Schottky 100V 2A Surface Mount DO-214AC (SMA) Proud - zpìtný únikový @ Vr 500µA @ 100V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 2A Kapacitní @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz