ATV30C201JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV30C201JB-HF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ATV30C201JB-HF
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu TVS DIODE 200V 324V DO214AB
Datasheety: ATV30C201JB-HF.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ATV30C201JB-HF
Part Number ATV30C201JB-HF Výrobce Comchip Technology
Popis TVS DIODE 200V 324V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 53902 pcs Datový list ATV30C201JB-HF.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 200V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 324V
Napětí - porucha (Min) 224V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMC) Série Automotive, AEC-Q101
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW)
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice DO-214AB, SMC
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 9.26A