ACZRT55C15-G
Comchip TechnologyComchip Technology
ACZRT55C15-G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ACZRT55C15-G
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE ZENER 15V 350MW SOT23
Datasheety: ACZRT55C15-G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ACZRT55C15-G
Part Number ACZRT55C15-G Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE ZENER 15V 350MW SOT23 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1022996 pcs Datový list ACZRT55C15-G.pdf
Napětí - Zener (nom) (Vz) 15V Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 900mV @ 10mA
Tolerance - Dodavatel zařízení Package SOT-23
Série Automotive, AEC-Q101 Power - Max 350mW
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ostatní jména 641-1917-1 Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance (Max) (ZZT) 30 Ohms Detailní popis Zener Diode 15V 350mW Surface Mount SOT-23
Proud - zpìtný únikový @ Vr 100nA @ 10.5V