ACDBA3100-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ACDBA3100-HF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ACDBA3100-HF
Výrobce / značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AC
Datasheety: ACDBA3100-HF.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ACDBA3100-HF
Part Number ACDBA3100-HF Výrobce Comchip Technology
Popis DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 741152 pcs Datový list ACDBA3100-HF.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 850mV @ 3A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Dodavatel zařízení Package DO-214AC (SMA) Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série Automotive, AEC-Q101 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice DO-214AC, SMA Ostatní jména 641-1876-2
Provozní teplota - spojení -55°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Schottky
Detailní popis Diode Schottky 100V 3A Surface Mount DO-214AC (SMA) Proud - zpìtný únikový @ Vr 200µA @ 100V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 3A Kapacitní @ Vr, F 100pF @ 4V, 1MHz