CPPFXC7T-A5BD-19.2001TS
Přehled produktu
Part Number: CPPFXC7T-A5BD-19.2001TS
Výrobce / značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 19.2001MHZ CMOS SMD
Datasheety: CPPFXC7T-A5BD-19.2001TS.pdf
  • Zpráva
Specifikace CPPFXC7T-A5BD-19.2001TS
Part Number CPPFXC7T-A5BD-19.2001TS Výrobce Cardinal Components
Popis OSC XO 19.2001MHZ CMOS SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13210 pcs Datový list CPPFXC7T-A5BD-19.2001TS.pdf
Napětí - Supply 5V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Série FIPO™ CPPFX
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup CMOS
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.90mm)
Funkce Enable/Disable Frekvenční stabilita ±20ppm
Frekvence 19.2001MHz Detailní popis 19.2001MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 45mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 50µA