CPPFXC7L-A7BD-25.92018TS
Přehled produktu
Part Number: CPPFXC7L-A7BD-25.92018TS
Výrobce / značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 25.92018MHZ CMOS SMD
Datasheety: CPPFXC7L-A7BD-25.92018TS.pdf
  • Zpráva
Specifikace CPPFXC7L-A7BD-25.92018TS
Part Number CPPFXC7L-A7BD-25.92018TS Výrobce Cardinal Components
Popis OSC XO 25.92018MHZ CMOS SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12092 pcs Datový list CPPFXC7L-A7BD-25.92018TS.pdf
Napětí - Supply 3.3V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Série FIPO™ CPPFX
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup CMOS
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.90mm)
Funkce Enable/Disable Frekvenční stabilita ±20ppm
Frekvence 25.92018MHz Detailní popis 25.92018MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 25mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 50µA