CPPC8-BP-60.0TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CPPC8-BP-60.0TS
Výrobce / značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 60.000MHZ CMOS SMD
Datasheety: CPPC8-BP-60.0TS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
300 pcs
  • Zpráva
Specifikace CPPC8-BP-60.0TS
Part Number CPPC8-BP-60.0TS Výrobce Cardinal Components
Popis OSC XO 60.000MHZ CMOS SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 19510 pcs Datový list CPPC8-BP-60.0TS.pdf
Napětí - Supply 5V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.571" L x 0.346" W (14.50mm x 8.80mm) Série FIPO™ CPP
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4-SOJ, 7.62mm pitch Výstup CMOS
Provozní teplota 0°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year) Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.185" (4.70mm)
Funkce Enable/Disable Frekvenční stabilita ±50ppm
Frekvence 60MHz Detailní popis 60MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SOJ, 7.62mm pitch
Proud - Supply (Max) 45mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 50µA