CPPC7-B6-80.0TS
Přehled produktu
Part Number: CPPC7-B6-80.0TS
Výrobce / značka: Cardinal Components
Popis produktu OSC XO 80.000MHZ CMOS SMD
Datasheety: CPPC7-B6-80.0TS.pdf
  • Zpráva
Specifikace CPPC7-B6-80.0TS
Part Number CPPC7-B6-80.0TS Výrobce Cardinal Components
Popis OSC XO 80.000MHZ CMOS SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 30004 pcs Datový list CPPC7-B6-80.0TS.pdf
Napětí - Supply 5V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Série FIPO™ CPP
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup CMOS
Provozní teplota 0°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.90mm)
Funkce Enable/Disable Frekvenční stabilita ±100ppm
Frekvence 80MHz Detailní popis 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 45mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 50µA