MJSV-34PL93
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MJSV-34PL93
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu MICRO
Datasheety: MJSV-34PL93.pdf
Stav RoHs Dodavatel undefined / dodavatel nedefinováno
Stav zásob 474 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 474 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace MJSV-34PL93
Part Number MJSV-34PL93 Výrobce Cannon
Popis MICRO Stav volného vedení / RoHS Dodavatel undefined / dodavatel nedefinováno
Dostupné množství 474 pcs Datový list MJSV-34PL93.pdf
napìtí 400V Ukončení Solder
Styl Board to Cable/Wire Plátování Shrouded - 4 Wall
Série MJS Rozteč řádků - Párování -
Pitch - Párování - Obal Bulk
Celková délka kontaktu - Ostatní jména 097350-0027
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 3
Počet poloh Loaded All Počet poloh 34
Typ montáže Through Hole Materiál hořlavosti Rating -
Pářil stohování Heights - Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Výška izolace 0.330" (8.38mm) Izolační barva Black
Ochrana proti vniknutí - Funkce -
upevňovací Type Threaded Detailní popis Connector Header Through Hole 34 position
Jmenovitá hodnota proudu 3A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Circular Materiál kontaktu Copper Alloy
Délka kontaktu - příspěvek 0.090" (2.29mm) Délka kontaktu - párování -