MDB1-37SSL
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MDB1-37SSL
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
Datasheety: MDB1-37SSL.pdf
Stav RoHs Dodavatel undefined / dodavatel nedefinováno
Stav zásob 577 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 577 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace MDB1-37SSL
Part Number MDB1-37SSL Výrobce Cannon
Popis CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Dodavatel undefined / dodavatel nedefinováno
Dostupné množství 577 pcs Datový list MDB1-37SSL.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Cup Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Shell Materiál, Finish - Série MDB
Obal - Ostatní jména 095487-0111
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 37 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating - Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 3A Typ kontaktu Signal