MDB1-25SSL
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MDB1-25SSL
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Datasheety: MDB1-25SSL.pdf
Stav RoHs Dodavatel undefined / dodavatel nedefinováno
Stav zásob 768 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 768 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace MDB1-25SSL
Part Number MDB1-25SSL Výrobce Cannon
Popis CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Dodavatel undefined / dodavatel nedefinováno
Dostupné množství 768 pcs Datový list MDB1-25SSL.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Cup Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Shell Materiál, Finish - Série MDB
Obal - Ostatní jména 095485-0107
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 25 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating - Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 3A Typ kontaktu Signal