DEMAM15S
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DEMAM15S
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Datasheety: DEMAM15S.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DEMAM15S
Part Number DEMAM15S Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3233 pcs Datový list DEMAM15S.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) High Density
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MAM
Obal Bulk Ostatní jména IDEMAM15S
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 3
Počet poloh 15 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontaktní formulář Machined
Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets styl konektor D-Sub, High Density
Barva Black Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DEMAM15SA197
DEMAM15SA197
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Na skladě: 2481 pcs
Stažení: DEMAM15SA197.pdf
RFQ
DEMAM15SA101
DEMAM15SA101
Výrobci: Cannon