DEMAM-15P
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DEMAM-15P
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Datasheety: DEMAM-15P.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DEMAM-15P
Part Number DEMAM-15P Výrobce Cannon
Popis CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4350 pcs Datový list DEMAM-15P.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) High Density
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MAM
Obal Bulk Ostatní jména 051538-0016
DEMAM15P
IDEMAM15P
IDEMAM15P-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 3
Počet poloh 15 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce -
Detailní popis 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu Copper Alloy
Kontaktní formulář Machined Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Plug, Male Pins
styl konektor D-Sub, High Density Barva Black
Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DEMAM15PA101
DEMAM15PA101
Výrobci: Cannon
Popis: CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Na skladě: 1698 pcs
Stažení: DEMAM15PA101.pdf
RFQ
DEMAM-9P-F0
DEMAM-9P-F0
Výrobci: Cannon
Popis: CONN DSUB PLUG 9POS HSG