DDMML50PL
Přehled produktu
Part Number: DDMML50PL
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Datasheety: DDMML50PL.pdf
  • Zpráva
Specifikace DDMML50PL
Part Number DDMML50PL Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1826 pcs Datový list DDMML50PL.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MM
Obal Bulk Ostatní jména IDDMML50PL
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 3
Počet poloh 50 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) příruba Feature Housing/Shell (M3)
Funkce Board Lock, Mounting Brackets Detailní popis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal