DDMM50PC
Přehled produktu
Part Number: DDMM50PC
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace DDMM50PC
Part Number DDMM50PC Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1636 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MM
Obal Bulk Ostatní jména IDDMM50PC
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 3
Počet poloh 50 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal