DDM24W7SL
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DDM24W7SL
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Datasheety: DDM24W7SL.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DDM24W7SL
Part Number DDM24W7SL Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4965 pcs Datový list DDM24W7SL.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) - 24W7
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série Combo D®, D*M
Obal Bulk Ostatní jména IDDM24W7SL
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 24 (17 + 7 Coax or Power) Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal and Coax or Power (Not Included)