DCMMF37P
Přehled produktu
Part Number: DCMMF37P
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
  • Zpráva
Specifikace DCMMF37P
Part Number DCMMF37P Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3464 pcs Datový list
Wire Gauge 20-28 AWG napìtí -
Ukončení Solder Cup Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MM
Obal Bulk Ostatní jména IDCMMF37P
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 37 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontaktní formulář Machined
Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Plug, Male Pins styl konektor D-Sub
Barva Black Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DCMMF37PNM
DCMMF37PNM
Výrobci: Cannon
Popis: DCMMF37PNM
Na skladě: 525 pcs
Stažení:
RFQ
DCMMF37S
DCMMF37S
Výrobci: Bel
Popis: DSUB 37 F SOD FLOA G50 ZINC
Na skladě: 1887 pcs
Stažení:
RFQ
DCMMF25W3S
DCMMF25W3S
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT