DCMMD37SP
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DCMMD37SP
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Datasheety: DCMMD37SP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DCMMD37SP
Part Number DCMMD37SP Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1536 pcs Datový list DCMMD37SP.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MM
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet řádků 2 Počet poloh 37
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Funkce Mounting Brackets
Detailní popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A