DCMM37SP
Přehled produktu
Part Number: DCMM37SP
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Datasheety: DCMM37SP.pdf
  • Zpráva
Specifikace DCMM37SP
Part Number DCMM37SP Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1997 pcs Datový list DCMM37SP.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MM
Obal Bulk Ostatní jména IDCMM37SP
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 37 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal