DCME37PC
Přehled produktu
Part Number: DCME37PC
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
  • Zpráva
Specifikace DCME37PC
Part Number DCME37PC Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2138 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série D*M
Obal Bulk Ostatní jména IDCME37PC
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 37 Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) příruba Feature Board Side (4-40)
Funkce - Detailní popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal