DCMAMF37P
Přehled produktu
Part Number: DCMAMF37P
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
  • Zpráva
Specifikace DCMAMF37P
Part Number DCMAMF37P Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3600 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MAM
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet řádků 2 Počet poloh 37
Typ montáže Panel Mount Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce -
Detailní popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A