DCMAM37SNMB
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DCMAM37SNMB
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DCMAM37SNMB
Part Number DCMAM37SNMB Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1833 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Shell Materiál, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Série 24308-Style, D*MAM
Obal Bulk Ostatní jména IDCMAM37SNMB
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 37 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontaktní formulář Machined
Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets styl konektor D-Sub
Barva Black Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DCMAM37SNM-F225F0
DCMAM37SNM-F225F0
Výrobci: Cannon
Popis: DSUB 37 F CRIMP G50 FO NM SS
Na skladě: 1961 pcs
Stažení:
RFQ
DCMAM37SNMF0
DCMAM37SNMF0
Výrobci: Cannon
Popis: DSUB 37 F NM
Na skladě: 2020 pcs
Stažení:
RFQ
DCMAM37SNMBK52F0
DCMAM37SNMBK52F0
Popis: DSUB 37 F CRIMP NMB
Stažení: DCMAM37SNMBK52F0.pdf
DCMAM37SNMK52
DCMAM37SNMK52
Popis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Na skladě: 918 pcs
Stažení: DCMAM37SNMK52.pdf
DCMAM37SNMA101
DCMAM37SNMA101
DCMAM37SNMBK52
DCMAM37SNMBK52
Stažení: DCMAM37SNMBK52.pdf
DCMAM37SNM-F225
DCMAM37SNM-F225
DCMAM37SNMBK47F0
DCMAM37SNMBK47F0
Popis: DSUB 37 F NMB
DCMAM37SNM
DCMAM37SNM
DCMAM37SF225
DCMAM37SF225
Stažení: DCMAM37SF225.pdf
DCMAM37SNMBF0
DCMAM37SNMBF0
Popis: DSUB 37 F NMB
DCMAM37SF225F0
DCMAM37SF225F0
Popis: DSUB 37 F CRIMP F0 SS SHL F225
Stažení: DCMAM37SF225F0.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety