DBMMP25S
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBMMP25S
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
1 pcs
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBMMP25S
Part Number DBMMP25S Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4210 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MM
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet řádků 2 Počet poloh 25
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Board Side (4-40) Funkce Mounting Brackets
Detailní popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu Copper Alloy
Kontaktní formulář Machined Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
styl konektor D-Sub Barva Black
Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DBMMP5H5PJ
DBMMP5H5PJ
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB PLUG 5POS R/A SOLDER
Na skladě: 2141 pcs
Stažení:
RFQ
DBMMP25SFF225
DBMMP25SFF225
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER