DBMMN25SN
Přehled produktu
Part Number: DBMMN25SN
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Datasheety: DBMMN25SN.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBMMN25SN
Part Number DBMMN25SN Výrobce Cannon
Dostupné množství 3034 pcs Datový list DBMMN25SN.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MM
Obal Bulk Ostatní jména IDBMMN25SN
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 2
Počet poloh 25 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce Board Lock Detailní popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal