DBMMD25P
Přehled produktu
Part Number: DBMMD25P
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBMMD25P
Part Number DBMMD25P Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3350 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MM
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet řádků 2 Počet poloh 25
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce Mounting Brackets Detailní popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontaktní formulář Machined
Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Plug, Male Pins styl konektor D-Sub
Barva Black Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DBMMD17X2PJ
DBMMD17X2PJ
Výrobci: Cannon
Popis: COMBO 17W2 M PCB R/A G50 50O Z
Na skladě: 1895 pcs
Stažení:
RFQ
DBMMD25PJK87
DBMMD25PJK87
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Na skladě: 2499 pcs
Stažení:
RFQ
DBMMD25PJ-A183
DBMMD25PJ-A183
DBMMD21C1SJ
DBMMD21C1SJ
Popis: CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
DBMMD25PF
DBMMD25PF
Popis: DSUB 25 M PCB R/A G50 ZINC
DBMMD25PJ
DBMMD25PJ
DBMMD21W1SJ
DBMMD21W1SJ
DBMMD17C2PJ
DBMMD17C2PJ
Popis: CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
DBMMD25PC
DBMMD25PC
DBMMD25PK
DBMMD25PK
DBMMD17H2PJ
DBMMD17H2PJ
DBMMD17H2PJK87
DBMMD17H2PJK87
Stažení: DBMMD17H2PJK87.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety