DBMMC25PC
Přehled produktu
Part Number: DBMMC25PC
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBMMC25PC
Part Number DBMMC25PC Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2152 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série 24308-Style, D*MM
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet řádků 2 Počet poloh 25
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Board Side (4-40) Funkce Board Lock, Mounting Brackets
Detailní popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A