DBMM25PENMB
Přehled produktu
Part Number: DBMM25PENMB
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
  • Zpráva
Specifikace DBMM25PENMB
Part Number DBMM25PENMB Výrobce Cannon
Dostupné množství 4403 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Série 24308-Style, D*MM
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet řádků 2 Počet poloh 25
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontaktní formulář Machined
Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm) Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Plug, Male Pins styl konektor D-Sub
Barva Black Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DBMM25PF179A101
DBMM25PF179A101
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW